O NAS

Witamy na stronie firmy FORWIS.  Autoryzowany serwis okuć ROTO.

Nieprzerwanie działamy na polskim rynku od 2009 roku. Sprzedajemy, dostarczamy i montujemy okna pcv, drzwi pcv, okna drewniane i drzwi drewniane, za których produkcję odpowiedzialni są mali, lokalni producenci. Zawsze stawiamy na jakość, a nie ilość, stąd wybór takich dostawców, u których cały proces produkcyjny wykonywany jest nie za pomocą samych maszyn ale przez doświadczoną kadrę pracowniczą. Zapraszamy do składania zamówień na stolarkę otworową.

Naszym kolejnym celem jest świadczenie usług serwisowania okien i drzwi drewnianych, PCV, aluminiowych na terenie północno wschodniej Polski. Naprawiamy okna i drzwi nie tylko na terenie Białegostoku, gdzie mieści się siedziba firmy, ale dojeżdżamy do 150 km od miasta, w tym do Suwałk, Łomży, Ostrołęki, Augustowa, Zambrowa, Bielska Podlaskiego, Siedlec, Ełku, Sokółki, Czarnej Białostockiej, itd. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonywać usługi na najwyższym poziomie na markowych renomowanych produktach, w które zaopatrujemy się tylko w wyspecjalizowanych punktach sprzedaży, zachowując przy tym atrakcyjne i konkurencyjne ceny. 

 

gallery/naprawa i regulacja
gallery/wentylacja

Wykwalifikowany serwis okien pomoże Tobie w takich działaniach jak wymiana szyby, naprawa drzwi balkonowych lub w innych czynnościach związanych z naprawą okien.

Pracujemy w każdych warunkach pogodowych, zwłaszcza późną jesienią czy zimą, gdyż w tym okresie niezbędne jest sprawne oraz bardzo dokładne uszczelnianie okien. W tworzeniu skutecznej bariery przed zimnem i wiatrem, a także dużymi ulewami niezbędna jest skuteczna regulacja okien, wymiana uszczelek, montaż docisków, czy też wymiana lub naprawa okuć.

Ważną rolę odgrywają też pakiety szybowe, to przez nie pomieszczenia tracą najwięcej ciepła. Wymiana szyb na termoizolacyjne, dwukomorowe, a nawet szyby antywłamaniowe czy dźwiękoszczelne to usługa, którą świadczymy przy profilach PCV i aluminium oraz oknach i drzwiach drewnianych.

Oprócz serwisowania, świadczymy również usługi sprzedaży oraz montażu rolet, moskitier, plis oraz innych elementów ozdobnych i osłaniających okna i drzwi jak również samych okien i drzwi wykonanych z profili PCV i drewna.

gallery/rbvajfg1d6eajzdfaadr2up14o0932

Wiemy jak dokuczliwe potrafią być komary, meszki i inne owady, które nawiedzają nasze mieszkania i domy. Dzięki naszej firmie szybko i skutecznie rozwiążesz ten problem, wystarczy montaż moskitier. Siatki na ramach aluminiowych, a nawet drzwi ramkowe na zawiasach sprężynowych, czy też moskitiery do drzwi przesuwnych, na okna dachowe, tzw. moskitiery rolowane to systemy, które pomogą zabezpieczyć się przed niechcianymi insektami.

Latem dokucza nam nadmiar słońca. Masz słoneczny, oszklony salon? Montaż rolet zaciemniających z powłoką aluminiową nie tylko powstrzyma promienie słoneczne ale również zapewni izolację cieplną i zatrzyma odrobinę chłodu w Twoim pokoju. Montaż żaluzji, vertikali i plis ozdobi wnętrze każdego domu.

Podejmujemy się montażu listew aluminiowych w miejscach narażonych na odparzenia- łuszczenie warstwy lakierniczej w oknach drewnianych.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, którzy potrzebują jednorazowej usługi jak również do firm czy instytucji publicznych, gdzie proponujemy wieloletnią współpracę. Szanujemy czas klienta i dostosowujemy się z realizacją usługi do jego zaleceń, gdzie jej wykonanie w godzinach popołudniowych, czy też w weekendy nie jest żadnym wyzwaniem.

Na każde zlecenie wystawiany jest paragon lub faktura VAT 23%.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 517190092 (godz. 8-19) bądź mailowego forwis@wp.pl (całą dobę) celem uzyskania oferty cenowej.

 

Serwis okien Białystok - wymiana uszczelek, szyb, okuć.

 

SPRAWDŹ AKTUALNOŚCI I POLUB NAS NA FACEBOOK                                   AUTORYZOWANY SERWIS OKUĆ OKIENNYCH ROTO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gallery/dok015