OKNA i DRZWI DREWNIANE

Sprzedawane przez Nas okna i drzwi wykonywane z drewna to produkt najwyższej jakości, który spełni wymagania każdego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego.

Wytwarzane są z trzech gatunków drewna, do wyboru SOSNA, MERANTI (MAHOŃ - drewno egzotyczne) i DĄB (w zależności od dostępności towaru dąb polski lub amerykański).

Okna z litego drewna produkowane z czystej gatunkowo kantówki o wymiarach 72x86 72x115 i 72x145, gdzie standardowo okna wykonywane są w technologii soft line z kantówki 72x86, a drzwi z racji zachowania stabilności wobec wagi i gabarytu z dużo grubszego materiału.

Ten sam wymiar dotyczy okien i drzwi wykonywanych z klejonki łączonej trójwarstwowo na mikrowczep w całości wykonanej z jednego gatunku drewna. Producent nie oszczędza na materiale, dbając o swoją markę i przeszło trzydziestoletnią renomę.

W ofercie posiadamy również drzwi przesuwne wykonywane w systemie H-S na grubej ramie i szynie, po której porusza się jedno lub kilka skrzydeł. System ten jest o tyle dobry, że drzwi się nie zacinają, nie opadają i działają przez długie lata.

Wybór kantówki zależy od koloru w jakim produkt ma zostać wykonany, a do wyboru mamy palety transparentne lub kryjące RAL i NCS. Wszystkie okna i drzwi malowane są w systemie trzy- lub czterowarstwowym farbami firmy Teknos, która jest czołowym dostawcą przemysłowych rozwiązań do największych europejkich firm z branży stolarstwa i budownictwa.

W połączeniu z niemieckimi okuciami G-U i szybami dwu- i trzykomorowymi produkt spełnia europejskie standardy stolarki otworowej, a opcjonalnie zastosowana druga uszczelka w skrzydle daje gwarancje doskonałej izolacyjności cieplnej i dobrej bariery akustycznej.

Dążąc za zmieniającym się trendem, przed kilkoma laty do oferty dołączyliśmy okna i drzwi produkowane w systemie drewniano- aluminiowym, który to system pod nazwą GEMINI dostarcza firma Aluron.

Oprócz wspomnianego systemu, towar sprzedawany jest w kilku wersjach wykończeniowych. W wersji klasycznej z okapnikami aluminiowymi, które chronią miejsca najbardziej narażone na działanie warunków atmosferycznych, oraz w wersji retro ze specjalnym przefrezowaniem listew oraz okapnikiem drewnianym. Z powodzeniem zajmujemy się odtwarzaniem starej stolarki w budynkach jedno i wielorodzinnych. Dostarczymy każdy rodzaj okna i drzwi, łukowe, skośne, okrągłe i te o typowym kształcie.

Dla Nas nie ma okien i drzwi niemożliwych do wykonania.

Imię i nazwisko  
KONIECZNIE E-MAIL / opcjonalnie telefon i adres  
MATERIAŁ: sosna / dąb / meranti  
KOLOR: LAZUR- widoczne słoje drewna / KRYJĄCY  
SZYBA: standardowa 24 mm lub dwukomorowa minimum 32 mm  
OKUCIA: standard / antywłamaniowe  
Wymiar okien / drzwi + Montaż: NIE / TAK:  
W przypadku drzwi drewnianych załącz ich wzór do wyceny  
gallery/gemini
gallery/gemini 2
gallery/gemini3
gallery/2_parapet_aluminiowy_soft_line-1
gallery/10
gallery/door-designs-sri-lanka-photo-gallery-dumbfound-creative-of-window-design-17-best-images-about-windows-and-home-ideas-15

Wyceny okien i drzwi dokonujemy tylko drogą elektroniczną. Wypełnij dokładnie wszystkie rubryki formularza.

Pomoże to w szybkim przygotowaniu oferty.